ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه
  • 2023-01-17

ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه

دزدی در هر کشوری در 13 ثانیه بیداد می کند، اگرچه این یک عدد هشدار دهنده است.، لذا صاحبان مشاغل می توانند از برخی فناوری های امنیتی خودکار مانند سیستم درب اتوماتیک برای محافظت از مشاغل خود استفاده کنند. یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در منابع، نصب یک سیستم خودکار است. اما چگونه امنیت فروشگاه را افزایش می دهند؟ ابتدا باید مطمئن شویم که دزدی تنها مشکل امنیتی خانه نیست. در اینجا برخی از بهترین راه هایی وجود دارد که یک سیستم خودکار می تواند از کسب و کار شما محافظت کند. در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها لازم است ادامه مطلب را بررسی کنید. بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اسمارت کو که ارائه دهنده خدمات موثر در این حوزه است مراجعه کنید.
 

اصول کار استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها

1. حسگرها

سیستم درب اتوماتیک معمولاً شامل نوعی سنسور مادون قرمز است. اگرچه با دید نمی تواند تشخیص دهد، اما این نوع سنسور به عنوان سر دوش عمل می کند و شناگر را مسدود می کند. هنگامی که در یک منطقه حفاظت شده با،  یا بدون هیچ مانعی شناسایی شود. مانع مادون قرمز در موقعیت جلوی در قرار می گیرد تا عملیات باز یا بسته شدن را آغاز کند. هنگامی که جاده ها یا اتومبیل های شخصی به یکدیگر متصل می شوند، مانند یک مرکز خرید، این دستگاه ها سیگنال هایی را به موتور کنترل کننده در می فرستند.

 

2. عملیات از طریق ریزپردازنده

در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها باید بدانید که تاثیرات استفاده از درب های اتوماتیک در این مسیرهای تعاملی در طول عملیات بسیار عادی است. آنها آن را با یک ریزپردازنده و یک کنترل کننده موتور برای کار با گیت های مختلف تغذیه می کنند. علاوه بر این، این بردهای کنترل برای زمان بندی مدار استفاده می شوند تا درب را باز یا بسته نگه دارند تا زمانی که سنسور پاک شود یا درب بسته شود. اگر آنها به درستی کار نکنند، درب شکسته می شود.

 

3. چرخ دنده های پلاستیکی

برخی از محصولات ممکن است از چرخ دنده ‌ها و قطعات پلاستیکی استفاده کنند که نسبت به سایرین سفت ‌تر هستند، اما گاهی اوقات برای اطمینان از ایمنی دستگاه درب یا خاموش کردن دستگاه درب، به درستی کار نمی ‌کنند. در میان گران ترین و بادوام ترین محصولات، استفاده از نمادها و استاندارد درب اتوماتیک بر روی درایو یا فولاد طراحی و تولید می شود و اغلب برای مدیریت درب به سیستم های کنترل کامپیوتری پیچیده متکی است. علاوه بر کنترل سنسور، بسیاری از درها دارای گیربکس دستی هستند. این سوئیچ ها با سنسور به درب بازکن اتوماتیک کار می کنند و هنگامی که سنسور در قسمت واضح نمایش داده می شود، کنترل موتور را فعال می کنند.

 

اصول کار استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها

 

4. نوع سیستم به کار رفته

در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها باید بدانید که پیچیده ترین سیستم درب اتوماتیک از نوع چرخشی است. انواع آن معمولاً در فرودگاه ها، هتل ها و جاهایی که سر و صدا یا گرمایش زیادی وجود دارد یافت می شوند. یک چراغ کوچک برای تشخیص سرعت چرخش درب و دسته های دیگر برای بسته شدن درب های ورودی اتوماتیک تجاری (اگر به دلایلی) شئی یا شخصی که قصد دارد در زمان نامناسبی وارد درب شود. در مورد ویلچر و همچنین یک دستگاه نظارتی که عملکرد درب را برای پرسنل تعمیر و نگهداری نشان می دهد این نوع درب ها بسیار کاربردی هستند. قیمت درب های اتوماتیک کشویی تجاری بالا است اما اغلب دارای یک دستگاه ذخیره سازی است که سوابق رضایت بخشی را برای بازیابی در آینده توسط پرسنل تعمیر و نگهداری ثبت می کند.

 

بررسی های امنیتی که باید قبل از نصب سیستم درب اتوماتیک مطمئن شوید. 

1. همه افرادی را که وارد ساختمان می شوند را ضبط می کند.

در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها باید بدانید که چه در یک ساختمان تجاری و چه در یک ساختمان مسکونی باشید، مردم نمی توانند کسی را ببینند که وارد یا خارج می شود. سنسور درب اتوماتیک اسمارت بهتر از گزینه های انتخابی ساده شما کار می کنند، اما زمانی که با نظارت تصویری استفاده می شوند، همه افرادی را که بدون مشکل از در عبور می کنند، بررسی خواهند شد. ابتدا این آستانه ها را در سیستم مدیریت دسترسی نصب کنید.

با این حال، استفاده از نظارت تصویری تنها نیمی از مشکل امنیتی است. به عنوان مثال، راهروی شما باید به اشیا و حسگرها متصل شود، اما هنوز باید راه‌های مختلفی برای جستجوی خانه شما داشته باشند. در دنیای شلوغ امروزی، عاقلانه است که از یک شرکت امنیتی بخواهید تا در تعمیر درب شما، از جمله تمیز کردن، گسترش و به روز رسانی سخت افزار امنیتی، کار کند.

 

2. حفاظت در برابر آتش و سهولت فرار را قادر می سازد.

هر زمان که آتش سوزی رخ می دهد، باید مطمئن شوید که همه افراد خانه می توانند در سریع ترین زمان ممکن از آن خارج شوند. به عنوان یک درب اضطراری، سیستم اتوماتیک به کنترل دسترسی تجاری متصل است و در صورت آتش سوزی می تواند به درستی بسته شود.

استفاده از دستگیره های مکانیکی درب در عملکرد دستی درب می تواند بارها آزاردهنده باشد. این وضعیت نه تنها برای استفاده روزمره نامناسب است، بلکه ایمنی و امنیت ساختمان و ساکنان آن را نیز به خطر می اندازد. درب‌ هایی که به صورت دستی کار می ‌کنند همچنین در مناطقی که بهداشت برای ساختمان‌ هایی مانند بیمارستان ‌ها، آزمایشگاه ‌ها، واحدهای پردازش مواد غذایی، درهای دسترسی عمومی و توالت ‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، هم چنین در معرض خطرات آلودگی متقابل هستند. بر خلاف کاربران معمولی، باز و بسته شدن درب های دستی می تواند برای افراد با نیازهای ویژه مانند استفاده کنندگان از ویلچر، کودکان، سالمندان، معلولان و موارد مشابه دشوار باشد.

در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها باید بدانید که راه حل های ورودی هوشمند می تواند ایمنی، امنیت، آسایش، راحتی، بهداشت ساکنان ساختمان را تضمین کند و در عین حال بازدهی پایدار سرمایه گذاری را برای کاربران نهایی مانند بهینه سازی هزینه های اضطراری و کاهش ردپای کربن برای کل جامعه به همراه داشته باشد.

 

- چرا سیستم درب اتوماتیک را انتخاب کنیم؟

ورودی های اتوماتیک نه تنها انتخاب ارجح جامعه مشخص کننده، مانند معماران، برنامه ریزان و مشاوران، بلکه برای سازندگان، مروجین و کاربران نهایی نیز به دلایل زیر است:

درب های اتوماتیک برای مناطق کنترل عفونت مانند بیمارستان ها ایده آل هستند.

• درب های اتوماتیک ایمنی کامل کاربران خود را تضمین می کند زیرا دارای بسیاری از ویژگی های ایمنی داخلی و اختیاری برای کاربردهای روزمره است.

• مکانیسم های قفل برقی یکپارچه تضمین می کند که امنیت ورودی های ساختمان نهایت توجه را نشان می دهد.

• درب های اتوماتیک بسیار قابل اعتماد و راحت برای استفاده برای افراد از همه گروه ها ممکن است، ناتوان (یا) معلول، جوان (یا) مسن باشند و این درب ها بین کاربران تبعیض قائل نمی شوند و دسترسی راحت و بدون مانع را به ساختمان ها ارائه می دهند.

• درب اتوماتیک به ویژه در مناطقی که شرایط بهداشتی فوق العاده ای دارد نیاز روز است. برخی از این کاربردها عبارتند از بهترین برند ایرانی درب اتوماتیک شیشه ای در بخش‌های مراقبت ‌های ویژه، سالن ‌های عمل، بخش ‌های ایزوله، بانک خون، آزمایشگاه‌ های مختلف، واحدهای دارویی، واحدهای فرآوری مواد غذایی، سیستم‌ های حمل‌ونقل عمومی، فرودگاه ‌هایی که خطر آلودگی متقاطع فوق‌العاده بالاست.

 

بررسی های امنیتی که باید قبل از نصب سیستم درب اتوماتیک مطمئن شوید. 

 

نکات قابل توجه در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها

در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها باید بدانید که 5 مزیتی که مشاغل می توانند با نصب درب های اتوماتیک به دست آورند. نصب درب های اتوماتیک مزایای متعددی دارد. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل در سراسر جهان از این درها در فضاهای کاری صنعتی و تجاری استفاده می کنند زیرا دسترسی راحت و آسان به یک ساختمان را تسهیل می کنند.

با نصب درب اتوماتیک، کسب‌وکارها نه تنها می ‌توانند در فضا صرفه‌جویی کنند، بلکه ورودی ‌هایی را نیز فراهم می ‌کنند که بر میزان ورود ساختمان تأثیری نمی ‌گذارد و ازدحام در محل کار ایجاد نمی ‌کند. اگر می خواهید یک زندگی راحت در محل کسب و کار خود داشته باشید، درب های اتوماتیک راه حل مناسبی هستند. در این مقاله، 5 مزیت اصلی نصب درب اتوماتیک را نسبت به همتایان دستی آنها مورد بحث قرار خواهیم داد.

 

1. درب های اتوماتیک بسیار راحت هستند.

در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها باید بدانید که بیش از هر چیز دیگری، نصب درب های اتوماتیک فوق العاده راحت است. زیبایی درب های اتوماتیک در این واقعیت نهفته است که تقریباً هر کسی می تواند با سهولت مطلق وارد ساختمان شود. افرادی که بچه دارند یا با دستان پر از وسایل می توانند بدون بلند کردن انگشت وارد ساختمان شوند. علاوه بر این، افرادی که مشکلات حرکتی دارند نیز می توانند به راحتی وارد ساختمان شده و از آن خارج شوند. این نشان می دهد که درب های اتوماتیک چقدر کاربردی و کاربر گرا هستند.

 

2. درب های اتوماتیک زیبا به نظر می رسند.

برای ساختمان تجاری ما، همه ما می خواهیم درهای ما تا حد امکان جذاب و کاربردی به نظر برسند. چه کارمندان و چه مشتریان، یک ورودی زیبا، فضایی خوشایند دارد که برای تجارت خوب است. جذاب جلوه دادن ساختمان تجاری شما بسیار مهم است، زیرا پتانسیل افزایش بهره وری و شادی و روحیه کلی را برای همه ساکنان آن دارد. بسیاری از درب های اتوماتیک ما از شیشه ساخته شده اند که به محل کار شما ظاهری شیک و امروزی می بخشد. با طیف وسیعی از گزینه ها و مشخصات سفارشی موجود، می توانید به راحتی دری را پیدا کنید که برای نیازهای شما ایده آل است.

 

نکات قابل توجه در بررسی ضرورت استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه ها

 

3. بهبود کسب و کار

در بررسی ضرورت استفاده از انواع فریم درب اتوماتیک شیشه ای برای فروشگاه ها باید بدانید که در طول سال‌ ها، مطالعات نشان داده ‌اند که کارکنان زمانی که در محل کار احساس ارزشمندی می ‌کنند، بهتر کار می ‌کنند. علاوه بر این، خریداران تمایل دارند بیشتر در مکانی با کارکنان شاد، آسان خرید کنند. این نشان می ‌دهد که اگر می ‌خواهید کسب‌وکارتان این عنصر جذاب را داشته باشد، مطمئن شوید که کارمندانتان راضی هستند و روی درب‌ های اتوماتیک سرمایه‌گذاری می ‌کنند تا مشتریان احساس استقبال بیشتری کنند. درهای اتوماتیک به سادگی زمانی که مشتری نزدیک است باز می شوند و آنها را تشویق می کند که وارد شوند و در نتیجه به طور غیرمستقیم تجارت بیشتری را به ارمغان می آورند.

 

4. کاهش هزینه های انرژی

با نصب درب های اتوماتیک، می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید که به نوبه خود منجر به کاهش قبض انرژی در هر ماه می شود. از آنجایی که این درها تنها زمانی باز می شوند که کسی نزدیک می شود و بقیه زمان بسته می ماند، گرما از طریق درهای باز اتفاق نمی افتد. به همین دلیل نصب درب های اتوماتیک یک انتخاب عالی است. علاوه بر این، درب های اتوماتیک به صورت معکوس عمل می کنند تا ضمن جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل ساختمان، از خروج هوای خنک تهویه مطبوع جلوگیری کنند. اگر می خواهید دمای سرد یا گرم را در ساختمان تجاری یا صنعتی خود حفظ کنید، درب های اتوماتیک انتخاب ایده آلی هستند.

 

5. سطوح بالای بهداشت 

در بررسی ضرورت استفاده ازسیستم درب اتوماتیک برای فروشگاه ها باید بدانید که در نهایت، درب ‌های اتوماتیک برای ساختمان‌های بیمارستانی و کارخانه ‌های مواد غذایی مناسب هستند، زیرا از استانداردهای بهداشتی و ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین سطح بهداشت فوق‌العاده بالایی را نیز در نظر نمی‌گیرند. اگر نظافت و بهداشت در یک فضا بسیار مهم است، می توان درب های اتوماتیک را با قابلیت هوابند نصب کرد تا از ورود خاک و گرد و غبار به داخل محل و آلودگی محیط جلوگیری کند.

 

سخن پایانی

نصب درب های اتوماتیک از دهه 1950 رایج شده است و هنوز هم یکی از رایج ترین درب های مورد استفاده در صنایع و مشاغل در سراسر جهان است. اگر مایل به نصب درب اتوماتیک در ساختمان تجاری خود هستید، بسیاری از متخصصین این حوزه خدمات نصب تخصصی را برای انواع مشاغل ارائه می دهند. به عنوان نصاب درب های کاری شما، اصلا نگران تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک خود نخواهید بود. شما درب های تجاری با کارایی بالا و کاربردی خواهید داشت که مناسب محل کار شما هستند.

: اشتراک

ارسال نظر

تنها کاربران عضو میتوانند بررسی خود را بنویسند.

امتیاز :

مقالات مرتبط

موتورهای درب اتوماتیک کدام اند؟
2023-01-17

موتورهای درب اتوماتیک از اجزای اصلی این دربها هستند که با تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی باعث حرکت درب برای باز و بسته شدن می شوند. این قطعه در انواع مختلف وجود دارد که برای دربهای متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد.

بررسی مشخصات درب اتوماتیک تاشو
2023-01-17

درب اتوماتیک تاشو یکی از انواع درب اتوماتیک است که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، در این مقاله به بررسی مشخصات این نوع درب می پردازیم.

همه چیز درباره اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای
2023-01-17

یکی از مهمترین قطعات درب اتوماتیک شیشه ای، اپراتور می باشد، این قطعه نقش اصلی را در عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای ایفا می کند، اپراتور اطلاعات را از طریق سنسورهای مختلف خود دریافت کرده و به کمک کنترل باکس، موتور و دیگر قطعاتی که در درب اتوماتیک شیشه ای تعبیه شده است، عملکرد درب را کنترل و تنظیم می کند.

درب اتوماتیک مناسب برای بانک ها و ادارات کدام اند؟
2023-01-17

امروزه دربهای اتوماتیک در جای جای شهر به چشم میخورد که می توان بهدورودی بانکها و ادارات اشاره کرد، در این مکانها به دلیل پرتردد بودن بهتر است از دربهای اتوماتیک کشویی، تلسکوپی، منحنی استفاده شود که می توان متناسب با میزان فضای وردی گزینهدمناسب را انتخاب کرد.

لوازم جانبی و قطعات درب اتوماتیک کدام اند؟
2023-01-17

دربهای اتوماتیک متنوعی امروزه در ورودی اکثر ساختمانها خودنمایی میکنند این دربها در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند و قطعات آنها شامل برد، موتور، کلید، حسگر، ریموت و...می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با اجزای دربهای اتوماتیک اشنا شوید.

عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای
2023-01-17

درب های اتوماتیک شیشه ای جلوه ویژه ای به معماری شهرها داده اند و به همین جهت طرفداران زیادی دارند. این دربها علاوه بر سهولت رفت و امد از ایمنی و زیبایی برخوردارند اما گاهی این دربها با مشکل مواجه شده و نیاز به عیب یابی دارند در این شرایط گاهی نیاز به افراد ماهر است و گاهی با برطرف کردن ایراد های جزئی مشکل حل می شود.

هلدینگ گلدن گیت در راستای توسعه زیر ساخت های حفاظتی، امنیتی و هوشمند سازی صنعت ساختمان از سال 84 فعالیت خود را در زمینه فروش درب های اتوماتیک، آیفون تصویری، دوربین مدار بسته و هوشمند سازی آغاز نمود و همچنین با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به عنوان یک برند معتبر در بازار شناخته شده است. گلدن گیت با رویکرد تولید ملی و تکیه بر این اصل مهم در سال 95 کارخانه درب های اتوماتیک را در منطقه صنعتی عباس آباد احداث کرد و توانست با بهره گیری از فناوری روز دنیا و متخصصان داخلی محصولاتی را با شعار "هوشمند زندگی کن "دررده شرکت های معتبر ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی تولید نماید. امید است با بهره گیری از سرمایه انسانی و دانش بومی بتوان سطح کیفی زنگی هوشمند را در جهت آسایش، امنیت و رفاه هموطنان عزیز بالا برد چرا که پیشرفت در زندگی دیجیتال و در عصر امروز یک ضرورت و دغدغه برای گلدن گیت محسوب می گردد. ما بی صبرانه از نمایندگان با انگیزه و حرفه ای در جهت فروش و پشتیبانی محصولات گلدن گیت دعوت می کنیم تا به شبکه فروش و خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سراسر ایران بپیوندند.آدرس : تهران، اتوبان آزادگان غرب به شرق بعد از پل شهید صنیع خانی، بازار بزرگ آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک 490-491

کدپستی : 1881636394
ساعت کاری : 08:30 تا 17:30
روزهای پاسخگویی : شنبه تا پنجشنبه

GoldenLogo
تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به هلدینگ گلدن گیت می باشد