قفل برقی ریموت دار درب چوبی
 • 2023-09-10

قفل برقی ریموت دار درب چوبی

شما به راحتی می توانید قفل درب چوبی خود را به ریموت مجهز کنید، قفل ریموتی آپارتمانی می تواند به آسانی با استفاده از یک ریموت کنترل باز شود و معمولا آن را برای مطب یا کلینیک، باشگاه و یا دفتربه کار می برند . برای این ابزار محصول مشخصی به نام قفل ریموتی وجود ندارد که همه برند های مختلف قفل رابه قفل ریموتی تبدیل کنند. یکی از با کیفیت ترین قفل های مقابل برقی O&C  است که ساخت اسپانیا می باشد.در ادامه این مقاله از سایت اسمارت کو به آن می پردازیم. 

 

قفل برقی آپارتمانی

تمام قفل های آپارتمانی غالبا به نام قفل مقابل برقی یا قفل لا دری در بازار شناخته می شود قفل برقی را می توانید برای انواع درب ها  استفاده کنید،برای درب های ساده با تراشیدن لبه درب می توانید نصب قفل برقی را به آسانی انجام دهید. قفل مقابل برقی درب ضد سرقت مخصوص خود این درب ها می باشد .این محصول دارای یک زبانه شیب دار است که باعث میشود درب به راحتی باز و بسته شود . انواع قفل مقابل برقی  دارای قابلیت هماهنگ شدن با دستگاه های کنترل تردد هستند مانند حضور و غیاب و کنترل دسترسی هماهنگ کنید، با این ویژگی دستگاه با شناسایی و احراز هویت درب به طور خودکار باز می شود .

 

قیمت و خرید مقابل برقی درب ضد سرقت و چوبی

قفل مقابل برقی چیست؟ قفل مقابل برقی یا همان قفل لادری یک نوع قفل است که با نصب آن بر روی چهار چوب درب های چوبی یا ضد سرقت و آلومینیومی را برقی کرد و با استفاده از ریموت باز کردن درب را کنترل کرد .

این محصول به دو دسته  مقابل برقی قفل برقی هوشمند ضد سرقت و مقابل برقی درب چوبی تقسیم می شود و اصلی ترین تفاوتشان سایز برش روی قاب فلزی آن است. به دلیل اینکه ضخامت توپی درب ضد سرقت کمی بزرگتر از درب چوبی می باشد بنابراین باید از مقابل برقی با برش بزرگتر استفاده کرد.

ایرانی و خارجی بودن این کالا تاثیر زیادی بر روی قیمت دارد به همین جهت قیمت های مختلفی دارند . قبل از خرید قفل حتما توضیحات روی محصول را بخوانید وسپس اقدام به خرید کنید .

 

قیمت و خرید مقابل برقی درب ضد سرقت و چوبی

 

توضیحات کالا

پک قفل مقابل برقی ریموت دار مخصوص درب چوبی

آیا دوست دارید بدون جابه جایی و بلند شدن از جای خود درب ورودی اتاق یا واحد آپارتمانی خود را باز کنید ؟

شما برای برقی کردن درب چوبی به یک  پک قفل مقابل برقی ریموت دار درب چوبی واحد آپارتمان، نیاز دارید.

پک قفل مقابل برقی ریموت دار مخصوص درب چوبی

میتوانید یک قفل مقابل برقی را بر روی چهار چوب درب چوبی نصب کرد و آن را با یک مدار قفل برقی 220ولت کنترل کرد، که دارای ویژگی  دو ریموت با کیفیت نیز می باشد. این محصول دارای یک قفل مقابل برقی می باشد و همچنین در صورت نیاز ، میتوانیم یو پی اس برق اضطراری نیز برای مواقع قطع برق به آن اضافه کنیم.

اگر از این محصول در شرکت یا محل کار خود استفاده میکنید توصیه می شود از آرام بند استفاده شود تا بعد از ورود هر فرد درب به صورت خودکار بسته شود و از ورود افراد بدون هماهنگی پیشگیری میشود.

 

نحوه کار با پکیج قفل مقابل برقی ریموتی:

پس از نصب بسته قفل مقابل برقی ریموتی بر روی درب چوبی ، دو ریموت به کسانی که از درب به طور مکرر استفاده میشود در اختیار قرار می دهند نحوه کار با پکیج قفل مقابل برقی ریموتی بسیار آسان است به این صورت که  پس از اینکه زنگ درب به صدا در آمد  دکمه A یا B را فشار دهید تا قسمت جلوی برقی باز شود .  برای اطلاع از قیمت قفل برقی ریموت دار بر روی لینک کلیک کنید.

یکی از برند های پرکاربرد پک تابا می باشد، که علاوه بر عمر طولانی و کیفیت خوب ، ضمانت رهاسازی دارد که در مدت زمان کوتاه در طی استفاده مکرر و در مدت زمان کوتاه آزاد می شود. اکثر اماکن به سیستم قفل کنترل الکتریکی برای کنترل رفت وآمد نیاز دارند. مکانهایی که انتظار داریم به سیستم کنترل قفل درب برقی نیاز داشته باشند:

 • درهای چوبی برای دفاتر
 • مدیریت درب چوبی
 • درهای شرکت و دفتر
 • درهای فلزی یا چوبی برای فروش طلا
 • درهای چوبی برای برخی از بانک ها
 • قفل ریموتی درب چوبی و ضد سرقت

قفل ریموتی درب چوبی و ضد سرقت ریموت دار یکی ازروش های  مناسب مدیریت تردد  درب می باشد. با استفاده از قفل مقابل برقی دیگر نیازی به  کلید مکانیکی ندارید و همچنین در شرکت ها و مطب ها دیگر نیازی به باز کردن درب توسط منشی نمی باشد و به جای رفت و آمد های مکرر با  کمک ریموت کنترل نیز امکان باز کردن درب فراهم می باشد.

اصولا قفل مقابل برقی جهت نصب بر روی اتاق های مدیریت و اتاق دکتر ها کار آمد بیشتری دارد. یکی از مکان هایی که بیشترین استفاده از قفل ریموتی را  دارند طلافروشی ها هستند که کنترل تردد فقط با استفاده ریموت می باشد.

از قفل برقی کنترلی اکثرا برای کنترل درب توسط منشی صورت می گیرد.در این سیستم شخص با استفاده از یک ریموت کنترل می تواند فرمان باز شدن در را صادر نماید. فاصله قابل کنترل در سیستم ریموت باید حداکثر 10 متر باشد و دید تقریبا مستقیمی داشته باشد.

برای نصب قفل برقی حتما باید قفل برقی متناسب با نوع درب انتخاب شود و سپس با استفاده از رسیور قفل برقی  می توان قفل برقی را کنترل کرد . روی رسیور قفل برقی تعدادی ریموت کنترل تعریف می شود که با استفاده از آن ها امکان باز کردن درب وجود دارد.

 

نحوه کار با پکیج قفل مقابل برقی ریموتی:

 

نصب قفل ریموت دار همراه آرام بند

رفاه حال منشی و مدیران اصلی ترین دلیل جهت نصب قفل ریموت دار به همراه یک آرام بند می باشد. گاها در مواردی ارباب رجوع زمان ورود و خروج درب را نمی بندند، به این معنی که درب با ریموت باز شده و هنگام خروج بسته نشده و حتما باید کسی پشت سر او درب را ببندد. چاره کار نصب جک آرام بند بر روی درب می باشد. نصب آرام بند کمک می کند تا درب به صورت اتوماتیک پس ازوارد شدن افراد بسته شود .

 

مدار فرمان و ریموت کنترل

یک قفل ریموت دار می تواند هر نوع قفل برقی باشد. فقط مهم است این قفل برقی به همراه یک مدار که از ریموت کنترل فرمان می گیرد نصب گردد.

 

انواع قفل ریموت دار

با توجه به نوع قفل مورد استفاده ، انواع مختلف قفل برقی ریموت دار داریم.

 • قفل ریموت دار مقابل Strike-Lock
 • قفل ریمت دار کله گاوی Rim-lock
 • قفل ریموت کنترلی شفتی Bolt-Lock
 • قفل ریموت الکترومغناطیس Magnetic-Lock

 

قفل ریموت دار مقابل

معمولاً این قفل ها جنبه رفاهی دارند که برای جلوگیری از مراجعه بدون نظم ارباب رجوع و همکاران به اتاق مدیر اغلب در شرکت ها و اداره ها نصب می گردد. ضمن اینکه اغلب برای باز کردن درب از راه دور درب ، این قفل ها بر درب ورودی شرکت برای رفاه حال منشی نصب می گردد. این قفل ها بر انواع درب های اتاق ، ضد سرقت و مانند ان قابل نصب هستند.

 

قفل ریموتی کله گاوی

در واقع قفل کله گاوی همان قفل معروف مشکی رنگی بوده که روی آن  یک کلید قرمز رنگ قرار دارد و در بیشتر  آپارتمان ها وجود دارد. این قفل معمولاً با استفاده از کلید و آیفون باز می گردد، ولی اگر نیاز باشد می توان با اضافه نمودن یک مدار کوچک ، با استفاده از ریموت نیز آنرا باز نمود.

 

قفل ریموتی کله گاوی

 

قفل ریموت کنترلی شفتی

این قفل در واقع از یک شفت تشکیل شده است که نسبت به قفل های مقابل Strike از ایمنی بالاتری برخوردارند. معمولا مکان هایی که نیاز به امنیت بالا دارند می توان از این قفل ها استفاده کرد. چرا که میزان امینت این قفل ها بسیار بالا است. قفل شفتی درب شیشه سکوریت فریم لس از انواع روکار این قفل ریموت دار به شمار می رود. معمولاً این قفل های ریموت کنترلی بصورت اتوماتیک در مواقع قطع برق باز می گردد تا در صورت زلزله و … برق قطع شد ، افراد در داخل محیط محصور نشوند و بتواند خارج شوند.

 

قفل ریموت کنترلی الکترومغناطیسی

این قفل نیز در مواقع ضروری همچون قفل ریموت دار شفتی عمل می کند . مثلا در قطع برق بصورت اتوماتیک درب را باز می نمایید. تفاوت آن با قفل ریموت دار شفتی این است که قفل شفتی (بجز بر روی شیشه سکوریت) بصورت توکار نصب می شود ولی جایی که پروفیل چهارچوب درب کوچک باشد و نتوان قفل شفتی نصب نمود، قفل مغناطیسی به صورت روکار نصب می شود.

 

سخن پایانی

امروزه قفل ها یکی از راه های افزایش ایمنی برای مکان ها به شمار می روند در حال حاضر انواع مختلفی نیز قفل وجود دارد که می توان خریداری نمود. شما می توانید برای خرید قفل برقی ریموت دار درب چوبی به مجموعه اسمارت کو مراجعه نمایید.

: اشتراک

ارسال نظر

تنها کاربران عضو میتوانند بررسی خود را بنویسند.

امتیاز :

هلدینگ گلدن گیت در راستای توسعه زیر ساخت های حفاظتی، امنیتی و هوشمند سازی صنعت ساختمان از سال 84 فعالیت خود را در زمینه فروش درب های اتوماتیک، آیفون تصویری، دوربین مدار بسته و هوشمند سازی آغاز نمود و همچنین با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به عنوان یک برند معتبر در بازار شناخته شده است. گلدن گیت با رویکرد تولید ملی و تکیه بر این اصل مهم در سال 95 کارخانه درب های اتوماتیک را در منطقه صنعتی عباس آباد احداث کرد و توانست با بهره گیری از فناوری روز دنیا و متخصصان داخلی محصولاتی را با شعار "هوشمند زندگی کن "دررده شرکت های معتبر ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی تولید نماید. امید است با بهره گیری از سرمایه انسانی و دانش بومی بتوان سطح کیفی زنگی هوشمند را در جهت آسایش، امنیت و رفاه هموطنان عزیز بالا برد چرا که پیشرفت در زندگی دیجیتال و در عصر امروز یک ضرورت و دغدغه برای گلدن گیت محسوب می گردد. ما بی صبرانه از نمایندگان با انگیزه و حرفه ای در جهت فروش و پشتیبانی محصولات گلدن گیت دعوت می کنیم تا به شبکه فروش و خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سراسر ایران بپیوندند.آدرس : تهران، اتوبان آزادگان غرب به شرق بعد از پل شهید صنیع خانی، بازار بزرگ آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک 490-491

کدپستی : 1881636394
ساعت کاری : 08:30 تا 17:30
روزهای پاسخگویی : شنبه تا پنجشنبه

GoldenLogo
تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به هلدینگ گلدن گیت می باشد