درب اتوماتیک کشویی نصب کنم یا درب گردان؟
  • 2022-04-15

درب اتوماتیک کشویی نصب کنم یا درب گردان؟

کاربر پسند بودن و نصب آسان برخی از ویژگی های متمایزی است که سیستم های درب را به بهترین درب در بازار تبدیل می کند. کارشناسان این حوزه معتقدند که محصولات خود را با کیفیت عالی و مبتنی بر فناوری مدرن ارائه می کنند، لذا در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با این مطلب که درب اتوماتیک کشویی نصب کنم یا درب گردان؟ بهتر است به سایت اسمارت کو که ارائه دهنده سیستم های درب اتوماتیک است مراجعه کنید.

 

درب اتوماتیک کشویی نصب کنم یا درب گردان؟

 

مهندسان و تیم سازنده درب اتوماتیک کشویی انعطاف پذیرترین و چند منظوره ترین درب بازکن های کشویی را در قالب سیستم های درب اتوماتیک ES200 معرفی کرده اند. درب ‌های شیشه‌ای کشویی که توسط درب ‌بازکن ‌های اتوماتیک ES200 کار می‌ کنند را می ‌توان به راحتی با دکمه ‌های فشاری ساده کنترل کرد و از آن ها استفاده نمود. یکی از ویژگی های قانع کننده ای که آنها را به یک درب اتوماتیک کشویی تبدیل می کند موتور قدرتمند و در عین حال کاملاً بی صدا بودن آنها است. موتور آنها طوری طراحی شده است که اصلاً صدایی تولید نمی کند و عمر طولانی دارد.

ساخته شده با مواد بادوام و مقاوم در برابر ضربه با ابزار اندازه گیری و تنظیم ایده آل، بدون شک به بهترین سیستم درب های اتوماتیک کشویی در بازار تبدیل شده است. سیستم های درب اتوماتیک برای هر درب اتوماتیک کشویی ایده آل هستند. شما می توانید آنها را بدون استفاده از ابزار اضافی برای تقریباً هر قاب درب معمولی تنظیم کنید. این سیستم های درب فضای کار یا خانه شما را به سبکی زیبا و شیک تبدیل می کنند.

 

  • با سیستم درب اتوماتیک، فضای داخلی خانه خود را تغییر دهید

 

گنجاندن درهای کشویی شیشه ای در طراحی های خانه شما ممکن است در گذشته کمی دلهره آور به نظر می رسید، اما امروزه، مردم از آنها به روش های خلاقانه برای زیباتر کردن فضای زندگی استفاده می کنند. بسیاری از مردم هنوز در فکر قرار دادن درهای کشویی در اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود سردرگم می شوند، اما زمانی که نتایج را مشاهده می کنند، بلافاصله به تمام سوالات آنها پاسخ داده می شود. درب های کشویی که بر روی سیستم درب اتوماتیک آسان ES200 کار می کنند، ایمن ترین و مطمئن ترین گزینه درب های کشویی برای خانه شما هستند.

 

ایده قرار دادن درب های شیشه ای کنترل از راه دور در اطراف خانه شما بسیار جذاب است. به خصوص وقتی بچه دارید، به یک سیستم امنیتی مناسب نیاز دارید. بچه ها تمایل به ماجراجویی دارند که گاهی اوقات به فرار آنها از خانه ختم می شود، اما می توانید با کمک درب های کنترل از راه دور این مشکل را برطرف کنید. فقط به ظاهری فکر کنید که می توانید با استفاده از درب اتوماتیک کشویی برای خانه خود داشته باشید. آنها می توانند ظاهر داخلی مدرنی به خانه شما ببخشند و در عین حال چند منظوره هستند تا نیازهای شما را برآورده کنند.

 

درب اتوماتیک گردان، مانند درب ‌های اتوماتیک کشویی فضای کمتری را اشغال می‌ کنند و به راحتی در هر محیطی قرار می ‌گیرند. چه خانه شما از الگوی مینیمالیستی پیروی کند و چه بر اساس معماری فوق العاده ساخته شده باشد، می توانید بدون نگرانی از درب اتوماتیک استفاده کنید.

 

انواع درب های اتوماتیک کشویی قابل تنظیم

 

یکی دیگر از محصولات خیره کننده که روی سیستم درب اتوماتیک کار می کند، درب های پاسیو است. با کمک درب های شیشه ای اتوماتیک، می توانید پاسیو یا باغ خود را شیک جلوه دهید. این درب های پاسیو ظاهری خیره کننده به خانه شما می بخشد. پاسیو ها، بالکن ها یا باغ ها به خانه شما جلوه ای زیبا می بخشند، لذا استفاده از آن ها گزینه ای مناسب برای محیط زندگی شما است.

 

انواع درب های اتوماتیک کشویی قابل تنظیم

 

  • اهمیت انتخاب سیستم درب اتوماتیک آسان

 

شاید از خود بپرسید که چرا باید از سیستم درب اتوماتیک کشویی استفاده کنیم. چه چیزی آن را با سایر سیستم های درب اتوماتیک موجود در بازار متفاوت می کند؟خوب، شما واقعاً می توانید چندین سیستم درب اتوماتیک را در بازار پیدا کنید. مجموعه گسترده است و مطمئناً می تواند شما را به این سوال وادار کند که کدام یک بهترین است؟ متخصصین به شما کمک خواهند کرد تا متوجه شوید که چرا استفاده از درب های اتوماتیک کشویی که بر روی سیستم درب اتوماتیک کار می کنند می تواند تفاوت ایجاد کند. در اینجا مزایای عمده و قانع‌کننده‌ای را که می‌ توانید با استفاده از درب ‌های کشویی شیشه‌ای بهره‌ مند شوید، بررسی شده است. پس از بررسی این مزایای متعدد، مطمئن هستیم که نمی توانید درب اتوماتیک دیگری را انتخاب کنید.

 

مزایای استفاده از سیستم درب اتوماتیک کشویی

 

در اینجا چند مزیت استفاده از سیستم درب اتوماتیک آورده شده است

 

1. مقرون به صرفه

 

ما می دانیم که بودجه شما تقریباً در همه چیز چقدر نقش مهمی دارد، لذا سیستم درب اتوماتیک را با بهترین کیفیت و با بهترین قیمت های بازار به شما ارائه می دهیم. هنگامی که تصمیم به خرید درب های کشویی نصب شده می کنید، لازم نیست نگران پرداخت مبالغ هنگفت باشید.

 

2. طول عمر و مدت زمان خدمات

 

سیستم درب اتوماتیک طول عمر بیشتری را به درب های شیشه ای شما می دهد. موتور قدرتمند آنها به قدری کارآمد است که حتی ممکن است در طولانی مدت مجبور به تعمیر آن نباشید؛ بنابراین اگر به دنبال درب های اتوماتیک کشویی با دوام و طول عمر هستید، انتخاب درب های سیستماتیک انتخاب مناسبی است.

 

3. بی صدا و آرام

 

بی صدا بودن آنها را به راحت ترین سیستم جهت استفاده تبدیل کرده است. هنگامی که درب های اتوماتیک از سیستم درب اتوماتیک ES200 استفاده می کنند، آن چیزی که به دست می آورید یک تجربه بی سر و صدا است. شما نمی شنوید که موتور کار می کند یا چرخ ها می چرخند. وقتی درب اتوماتیک کشویی باز یا بسته می شوند، هیچ چیزی نمی شنوید. موتور دانکر با کیفیت بالا به حذف هر گونه صدایی کمک می کند و می تواند بدون ایجاد هیچ صدایی کار کند.

 

4. ایمن برای استفاده

 

ویژگی ایمنی به سیستم درب اتوماتیک ES200 برتری بالایی نسبت به هر سیستم عامل درب اتوماتیک دیگری داده است. برای کار با آنها نیازی به تجهیزات ایمنی نیست.

 

5. عملیات آسان

 

رابط کاربری سیستم درب اتوماتیک ES 200 کاربر پسند بوده و کارکرد آن بسیار آسان است. حتی در حین نصب به هیچ ابزار اضافی نیاز ندارید. شما می توانید آنها را به راحتی بدون هیچ کمکی نصب کنید.

 

مزایای استفاده از سیستم درب اتوماتیک کشویی

 

آشنایی با درب اتوماتیک گردان

 

درب اتوماتیک گردان در یک محفظه گرد با دهانه‌ هایی در داخل و خارج محصور شده‌اند تا هنگام چرخش درب در داخل محفظه، عبور کنند. درهای گردان ممکن است به صورت دستی یا خودکار کار کنند. درهای گردان با قطر بزرگ می توانند بخش های چرخان را در خود جای دهند. درهای گردان یک بلوک کششی برای ساختمان ‌های بلند ایجاد می ‌کنند که از اثر دودکش جلوگیری می ‌کند که در غیر این صورت به هوا اجازه می ‌دهد از پایین به بالای ساختمان گردش کند و هزینه‌ های انرژی برای گرمایش و تهویه مطبوع ایجاد کند.

 

  • اپراتورهای درب

 

اپراتورهای درب و گیت دستگاه های مکانیکی هستند که به طور خودکار درها و دروازه ها را در پاسخ به یک فرمان باز و بسته می کنند. اپراتورهای درب در ساختمان های عمومی رایج هستند و به جابجایی تعداد زیادی از افراد با تلاش کم یا کمک به افراد معلول از طریق درب کمک می کنند. اپراتورهای دروازه معمولاً برای باز کردن خودکار دروازه های خودرو در پاسخ به یک فرمان استفاده می شوند. اپراتورهای درب اتوماتیک گردان اغلب با قفل های مغناطیسی استفاده می شوند به طوری که سیستم کنترل دسترسی ممکن است هم قفل را باز کند و سپس یک در دیگر را باز کند. این سیستم در درهای اصلی ساختمان های عمومی و تجاری رایج است و این ترکیب همچنین اغلب در مواردی که نیاز به کمک به معلولان وجود دارد استفاده می شود.

 

هر جا که از اپراتورهای درب با قفل های مغناطیسی استفاده می شود، باید ترتیب عملیات را به گونه ای تنظیم کرد که ابتدا قفل درب باز شود و سپس باز شود. اگر این توالی در طرح تعبیه نشده باشد، اپراتور خودکار ممکن است پس از مدت کوتاهی از کار بیفتد. شرکت های بهتر اپراتور درب مدار خاصی را برای این منظور تعبیه کرده اند، اما باید مشخص شود. درهایی که در مسیر خروج قرار دارند باید مجهز به وسایل ایمنی باشند تا اطمینان حاصل شود که فرد می تواند در مواقع اضطراری بدون دانش خاصی خارج شود. این معمولاً به این معنی است که باید یک دکمه فشاری برچسب دار یا نوع دیگری از روش خروج تأیید شده با کد وجود داشته باشد. کدها همیشه بر روی هر دری که به صورت مغناطیسی قفل شده باشد، وجود دارد.

 

نکات قابل توجه در بررسی عملکرد درب اتوماتیک گردان

 

گاهی اوقات از درب اتوماتیک گردان برای کنترل دسترسی مثبت استفاده می شود؛ یعنی هر فرد باید با استفاده از یک اعتبار دسترسی وارد و خارج شود و تنها یک نفر می‌تواند در هر بار برای اهداف پاسخگویی از پورتال عبور کند. درهای گردان می توانند به یک اپراتور ویژه مجهز شوند که تنها به یک نفر در یک زمان اجازه عبور از یک صفحه چرخان را می دهد؛ مانند اپراتورهای در، درهای گردان را می توان حین استفاده قفل کرد، اما حتی در صورت باز شدن، می توان آنها را توسط اپراتور کنترل کرد تا فقط یک چرخش مجاز داشته باشد. اپراتورهای درهای گردان اولیه گاهی اوقات مشکل ساز بودند. با این حال، اپراتورهای مدرن توسط تولیدکنندگان بزرگ به خوبی توسعه یافته اند و اکثر آنها به خوبی کار می کنند. عاقلانه است که مستقیماً با سازنده اپراتور درب گردان برای دستیابی به عملکردهای مورد نظر هماهنگ کنید.

 

نکات قابل توجه در بررسی عملکرد درب اتوماتیک گردان

 

نکته ای که باید در مورد درب اتوماتیک گردان بدانید این است که چرخ ‌گردان‌ های الکترونیکی شبیه چرخ‌گردان ‌های قدیمی هستند که در متروها و پارک‌ ها استفاده می ‌شوند، با این تفاوت که عضو چرخان با یک پرتو عکس مادون قرمز جایگزین می ‌شود که تشخیص می ‌دهد وقتی کسی از آن عبور می‌ کند باید هشدار دهد. همچنین نوعی گردان الکترونیکی وجود دارد که از بازوهای دست و پا یا بال های شیشه ای به عنوان یک مانع فیزیکی استفاده می کند. این دستگاه ها برای کنترل دسترسی به یک ساختمان تجاری یا دولتی با درجه بالایی از سرعت (بازده) و ظرافت طراحی شده اند. گردان های الکترونیکی باید با یک سیستم کنترل دسترسی استفاده شوند که بتواند اجرای سریع کارت را برای پذیرفته شدن توسط کاربران ارائه دهد. در مورد درهای گردان، طراح باید مشخصات را به دقت با سازنده چرخ گردان هماهنگ کند.

 

نتیجه گیری

 

درب اتوماتیک گردان منظره ای آشنا در فرودگاه ها و فروشگاه های بزرگ است. آنها حرکت سریع افراد را در داخل و خارج ساختمان تسهیل می کنند در حالی که بادهای سرد را از فضای داخلی گرم خارج می کنند. آنها همچنین می توانند در کنترل دسترسی بسیار مفید باشند. تمامی سازندگان درب های گردان برای سهولت عبور و مرور تنها یک کاربر مجاز در هر زمان، قفل کارتخوان را می سازند. برخی از اینترفیس ها زیباتر از بقیه هستند. درهای گردان معمولاً از هر دو طرف کنترل می شوند، یعنی نه فقط برای ورود یا خروج، بلکه هر دو مورد تحت کنترل دسترسی خواهند بود. درب اتوماتیک ممکن است بر اساس یک برنامه کار کند یا ممکن است همیشه در کنترل دسترسی باشد. می توانید در این حوزه از متخصصین مجرب کمک بخواهید تا هم سطح آگاهی و اطلاعات خود را افزایش دهید و هم خریدی مناسب داشته باشید.

: اشتراک

ارسال نظر

تنها کاربران عضو میتوانند بررسی خود را بنویسند.

امتیاز :

مقالات مرتبط

خصوصیات درب اتوماتیک کشویی
2022-04-15

درب اتوماتیک کشویی یا درب اتوماتیک اسلایدینگ یکی از متداول ترین و رایج ترین درب های برقی در ایران و همچنین در جهان است. چرا که با کارایی بسیار بالا و همچنین قیمت مناسب ، برای اکثر فضاها و ورودی ها قابل اجرا می باشد .

درب اتوماتیک گردان چیست؟
2022-04-15

درب شیشه ای اتوماتیک چرخشی یکی از زیباترین نوع درب ها و یکی از پیچیده ترین سیستم ، درب شیشه ای اتوماتیک چرخشی می باشد. این نوع درب شیشه ای اتوماتیک چرخشی بیشتر در مکان هایی به کار گرفته می شوند که به علت محدودیت در عرض محل نصب دیوار ، امکان نصب دیگر دربهای اتوماتیک وجود نداشته باشد. می توان از درب شیشه ای اتوماتیک چرخشی به صورت یک لنگه و یا دو لنگه استفاده کرد .

سیستم درب اتوماتیک چگونه است؟
2022-04-15

انواع درب های اتوماتیک امروزه جایگزین مناسبی برای درب های قدیمی شده است؛ از سیستم درب اتوماتیک برای ورودی پارکینگ ها و درب مغازه استفاده می گردد اما این سیستم چگونه کار می کند؟

همه چیز درباره اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای
2022-04-15

یکی از مهمترین قطعات درب اتوماتیک شیشه ای، اپراتور می باشد، این قطعه نقش اصلی را در عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای ایفا می کند، اپراتور اطلاعات را از طریق سنسورهای مختلف خود دریافت کرده و به کمک کنترل باکس، موتور و دیگر قطعاتی که در درب اتوماتیک شیشه ای تعبیه شده است، عملکرد درب را کنترل و تنظیم می کند.

6 نشانه در زمان خرابی درب اتوماتیک شیشه ‌ای کشویی
2022-04-15

درب های اتوماتیک شیشه ای از جمله درب های بسیار پر کاربرد در صنعت ساخت و ساز هستند. این درب ها انواع و اقسام بسیار مختلفی دارند که یکی از ان ها درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی می باشد. در این مطلب به بررسی خرابی و نشانه های بسیار مهم در درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی پرداخته ایم.

انواع سنسورهای درب اتوماتیک کشویی کدام اند؟
2022-04-15

این سنسورها مشخصاً برای افزایش قابلیت بازنمودن هرگونه از دربهای اتوماتیک برقی طراحی شده است. حسگرهای بازتابی، قدرت تشخیص بالاتری نسبت به سایر سنسورها در دربهای اتوماتیک شیشه ای را دارند، خصوصاً برای استفاده در ورودی هایی که سرعت عمل بالا مهم می باشد. این نوع سنسور یکی از حسگرهای فعال مایکروویوی قابل تغییر است که امروزه بکار می رود.

هلدینگ گلدن گیت در راستای توسعه زیر ساخت های حفاظتی، امنیتی و هوشمند سازی صنعت ساختمان از سال 84 فعالیت خود را در زمینه فروش درب های اتوماتیک، آیفون تصویری، دوربین مدار بسته و هوشمند سازی آغاز نمود و همچنین با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به عنوان یک برند معتبر در بازار شناخته شده است. گلدن گیت با رویکرد تولید ملی و تکیه بر این اصل مهم در سال 95 کارخانه درب های اتوماتیک را در منطقه صنعتی عباس آباد احداث کرد و توانست با بهره گیری از فناوری روز دنیا و متخصصان داخلی محصولاتی را با شعار "هوشمند زندگی کن "دررده شرکت های معتبر ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی تولید نماید. امید است با بهره گیری از سرمایه انسانی و دانش بومی بتوان سطح کیفی زنگی هوشمند را در جهت آسایش، امنیت و رفاه هموطنان عزیز بالا برد چرا که پیشرفت در زندگی دیجیتال و در عصر امروز یک ضرورت و دغدغه برای گلدن گیت محسوب می گردد. ما بی صبرانه از نمایندگان با انگیزه و حرفه ای در جهت فروش و پشتیبانی محصولات گلدن گیت دعوت می کنیم تا به شبکه فروش و خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سراسر ایران بپیوندند.آدرس : تهران، اتوبان آزادگان غرب به شرق بعد از پل شهید صنیع خانی، بازار بزرگ آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک 490-491

کدپستی : 1881636394
ساعت کاری : 08:30 تا 17:30
روزهای پاسخگویی : شنبه تا پنجشنبه

GoldenLogo
تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به هلدینگ گلدن گیت می باشد