خصوصیات درب اتوماتیک کشویی
  • 4 نظرات
  • 2021-10-16

خصوصیات درب اتوماتیک کشویی

همان طور که از نام این نوع در ها  مشخص است، این درب های اتوماتیک  به شکل کشویی باز و بسته می شوند. استفاده از درب اتوماتیک کشویی رواج زیادی دارد و به همین دلیل جز درب های اتوماتیک پر طرفدار می باشند. در یک تقسیم بندی کلی این درب های اتوماتیک را به دو دسته درب های اتوماتیک کشویی دو لنگه و درب های اتوماتیک کشویی چهار لنگه تقسیم می کنند.

درب اتوماتیک سیستمی کاربردی برای ورودی اماکن عمومی، ادارات، مراکز تجاری و ساختمان های مسکونی است. این درب ها دارای مدل های مختلفی اعم از کشویی، نوسانی، تاشو، چرخشی و ... می باشند که هر یک با در نظر گرفتن شرایط کاربردها و خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند.

از زمان های گذشته تا به امروز امنیت حرف اول را در جامعه بشری می زند ، از گذشته تا به کنون استفاده از درب باعث امنیت بیشتر خانه و خانواده می شود. امروزه درب های گوناگون با کاربردهای زیادی به وجود آمده است ،که علاوه بر امنیت باعث آسان تر شدن زندگی بشر می شود . درب های کشویی اتوماتیک یکی از انواع این درب ها می باشد ،که پر کاربرد ترین و محبوب ترین درب در حال حاضر است . این درب روی یک ریل حرکت کرده که با یک ریموت از راه دور یا یک کلید یا.... باز و بسته می شود ،خصوصیات درب های اتوماتیک کشویی زیاد بوده که در این مقاله از اسمارت کو درباره آن صحبت می کنیم.

 

درب شیشه ای برقی

داشتن درب شیشه ای برقی در مجل های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل می کند. از دیگر مزیت های درب شیشه ای برقی افزایش امنیت می باشد. درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک و از طریق چشمی درب شیشه ای برقی، درب باز شود و از سمتی دیگر از طریق رمز و یا زنگ زدن درب شیشه ای برقی را باز نمود.

 

درب کشویی شیشه ای

درب کشویی شیشه ای بر روی ریلی سوار است که هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی باز و بسته می شود. درب کشویی شیشه ای می تواند با فریم و یا فریم لس اجرا شود که این موضوع بر قیمت درب کشویی شیشه ای تاثیر می گذارد.

 

درب اتوماتیک کشویی چیست ؟

 

درب اتوماتیک کشویی که به آن درب اتوماتیک ریلی نیز می گویند ، برای باز و بسته شدن روی یک ریل حرکت کرده و همچنین این درب ها بیشترین کاربرد را در پارکینگ ها و همچنین شرکت ها و ادارات دارند. معمولا این درب ها در پارکینگ هایی به کار می رود که فضای بسیار کمی دارند ، درب کشویی یا ریلی هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی کار می کند .که در داخل منازل از درب های دستی و در بیرون از درب های برقی یا اتوماتیک استفاده می کنند ،این درب ها یکی از رایج ترین و پر طرفدار ترین درب ها در ایران و جهان است چرا که قیمت مناسب و کاربرد زیادی این درب ها دارا هستند .

 

روش های زیادی برای باز و بسته شدن این درب های اتوماتیک کشویی وجود دارد مثل کد ،کارت ،ریموت، نزدیک شدن به درب و گوشی هوشمند . اجزای تشکیل دهنده درب ها :برد الکترونیکی،موتور،شستی کنترل دستی ( برای این که در زمان نبودن ریموت بتوان درب را باز و بسته کرد )،تجهیزات ایمنی،ریموت وگیربکس یا جعبه دنده می باشد. برای اطلاعات بیشتر از خصوصیات درب اتوماتیک کشویی تا انتهای مقاله با سایت اسمارت کو همراه باشید .

 

تاریخچه درب کشویی

 

اولین درب های اتوماتیک برای جابجایی آب سنگین به منظور حرکت درهای یک معبد مهم یونان در اسکندریه وجود داشت ،که توسط یک ریاضی دان و مهندس یونانی به اسم هرون اختراع شده بود . که سال ها بعد دو آمریکایی تبار به اسم لي هيت و دي هورتن برای ساخت درب اتوماتیک اقدام کردند . در دهه هفتاد میلادی یک دانش آموز آمریکایی ، با استفاده ازعلم و تکنولوژی مدرن شروع به ساخت این درب های اتوماتیک کرد.

 

 برای فروش این درب ها وی ابتدا کار خود و محصول خود را در روزنامه محلی به چاپ رسوند و سپس با تلاش های پی در پی این درب ها را به فروش رساند . این درب ها در ایران اول به شکل صنعتی رواج زیادی داشت و باز و بسته کردن دربهای اتوماتیک توسط نیروی باد انجام می شد ،که این سیستم ها اصطلاحاً پنوماتیک مورد خطاب قرار می گرفتند. که چندین سال بعد با آمدن درب های اتوماتیک کشویی مدرن این درب ها علاوه بر استفاده صنعتی در ساختمان ها ، بیمارستان ها ، بانک ها و..... مورد استفاده قرار گرفت .

 

اجزای درب اتوماتیک کشویی یا ریلی

 

قسمت اصلی درب اتوماتیک کشویی سیستم بازکننده درب می باشد ،که موتور گیربکس وظیفه اصلی سیستم باز کننده درب های اتوماتیک کشویی را به عهده دارد. همچنین سیستم بازکننده از تسمه وکنترلر تشکیل شده است ،درب اتوماتیک کشویی علاوه بر سیستم بازکننده از ریل که در بالا و پایین قرار می گیرد و لنگه های درب اتوماتیک کشویی روی آن حرکت می کند تشکیل شده است.

 

اجزای درب اتوماتیک کشویی

 

درب های اتوماتیک کشویی از جنس های مختلفی تشکیل شده است ،مانند شیشه چوب فلز و... که پر کاربرد ترین آن از جنس شیشه می باشد که به این درب ها درب های اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ می گویند ،که جنس شیشه ی آن باید حتما از شیشه سکوریت یا شیشه های نشکن باشد که در قطر های مختلف موجود می باشد . پروفیل هایی که شیشه سکوریت در آن قرار می گیرد از اجزای مهم درب اتوماتیک اسلایدینگ می باشد.

کلید انتخاب وضعیت دیجیتال که امکان قرار دادن درب در وضعیت دلخواه و تنظیمات فنی درب را برای کاربران فراهم می سازد.پنل انتخاب وضعیت پنج حالته به دلیل استفاده از کلید این امکان را فراهم می سازد تا کاربران به صورت ایمن سیستم خود را تعیین وضعیت نمایند.کلید انتخاب وضعیت دیجیتال که امکان قرار دادن درب در وضعیت دلخواه و تنظیمات فنی درب را برای کاربران فراهم می سازد.در مکان های عمومی پنل انتخاب وضعیت پنج حالته به دلیل استفاده از کلید این امکان را فراهم می سازد تا کاربران به صورت ایمن سیستم خود را تعیین وضعیت نمایند.

سنسورهای مادون قرمز با قابلیت تنظیمات دقیق برای فضاهایی که محدودیت دارند مناسب می باشند.

سنسورهای مایکروویو به دلیل حساسیت بالا و عملکرد مناسب ، بعنوان آشکارساز حرکت در بسیاری از دربهای اتوماتیک به کار گرفته می شوند.

سنسورهای حرفه ای ترکیبی مرکب از سنسورهای مادون قرمز و مایکروویو می باشند که امکان هر گونه کاربری را فراهم می سازند.

قفل های الکترومکانیک در بسیاری از اپراتور درب های اتوماتیک به کار گرفته می شوند که بصورت دایم قفل که در زمان قطع برق درب را قفل نگه می دارد و قفل آزاد یعنی در زمان قطع برق بتوان درب را به صورت دستی جهت خروج اضطراری آزاد نمود.

 

درب کشویی اتوماتیک در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

 

درب اتوماتیک کشویی همان طورکه پیداست به صورت کشویی باز و بسته می شود و به دلیل مزیت های زیاد و سهولت کار یکی از ساده ترین و پر کاربرد ترین درب های اتوماتیک می باشد . همان طور که درمکان های مختلف مشاهده کرده اید این درب ها طراحی بسیار ساده ای دارند. این نوع از درب های اتوماتیک به طور معمول در بانک ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز درمانی، مغازه ها، مراکز تجاری، پاساژ ها، هتل ها، فرودگاه ها، مراکز عمومی مانند اداره ها و شرکت ها، اماکن تفریحی و ورزشی ، اماکن دولتی، فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها، ایستگاه های قطار شهری و مترو و … مورد استفاده قرار می گیرد . بنابراین همان طور که پیداست این درب ها در همه مکان ها چه سر بسته و چه باز قابل استفاده می باشد به همین علت محبوبیت زیادی در ایران و در جهان این درب ها دارا هستند .

 

دلایل استفاده از درب های کشویی اتوماتیک

حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده که چرا باید از درب‌های اتوماتیک کشویی استفاده کنید. اکنون چند دلیل قانع کننده برای شما بیان خواهیم کرد که به خوبی دلیل استفاده از این محصولات را اعلام می دارد.

افراد به‌راحتی در ساختمان‌هایی که درهای کشویی نصب است می‌توانند رفت و آمد کنند.

این محصولات به میزان قابل‌توجهی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کنند.

درب‌های کشویی اتوماتیک دارای ظاهری زیبا و مدرن هستند.

قابلیت نصب کارت خوان

قابلیت نصب دستگاه‌های تشخیص اثر انگشت

کنترل رفت‌ وآمد

 

کاربردهای درب اتوماتیک اسلایدینگ چیست؟

 بهترین در برقی اسلایدینگ یکی از رایج ترین و پر فروش ترین مدل های در اتوماتیک است که امروزه در بازار وجود دارد. این مدل در ها به دلیل کارایی راحت و سریعی که دارند از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار هستند. همچنین اشغال فضای کم درب در زمان باز و بسته شدن هم از جمله دلایل فروش بالای آن می باشد.

درب اتوماتیک کشویی را می توان در مکان های مختلفی اعم از سازمان های دولتی، دفاتر اداری، ساختمان های مسکونی، هتل ها، رستوران ها، نمایشگاه ها، کتابخانه ها، پاساژها و ... نصب نمود.

 

حالت های مختلف درب اتوماتیک کشویی

در درب اتوماتیک کشویی معمولا از شیشه های ده میلیمتری سکوریت استفاده میشود البته در شرایط خاص و به سفارش مشتری امکان به کار بردن شیشه های دوجداره بیست میلیمتری سکوریت هم وجود دارد. این دربها میتوانند تا عرض دو متر و به ارتفاع 2.5 متر باز شوند. رنگ بندی فریم این دربها به صورت طلایی، قهوه ای، آبی، طرح چوب، سفید و… است. همچنین در این دربها میتوان از شیشه های ضدگلوله برای امنیت بیشتر در برابر سارقان استفاده کرد.

 

مصرف کننده های این درب میتوانند بسته به نیاز خود وضعیت درب را در حالت های مختلف همیشه باز، همیشه بسته، اتوماتیک، نیمه باز (حالت زمستانی)، خروج ممنوع و ورود ممنوع تنظیم کنند. این دربها قابلیت نصب ریموت کنترل، سیستم های کنترل تردد و تنظیم برنامه زمانبندی را دارند.

دربهای هوشمند کشویی آنقدر ظریف و زیبا ساخته میشوند که استفاده از آنها در ورودی ها و خروجی ها جلوه ی بسیار مدرن و جذابی را برای ساختمانها به وجود می آورند. وجود سنسورهای ایمنی در این نوع درب از برخورد احتمالی لنگه های آن با عابرین جلوگیری می کند.

 

خصوصیات درب اتوماتیک کشویی

 

این درب ها دارای سرعت بسیار بالایی نسبت به سایر درب های اتوماتیک دارا هستند و همچنین سرعت باز و بسته شدن را می توانید خودتان تنظیم کنید .

باز و بسته شدن این درب ها نسبت به سایر درب های اتوماتیک از سرو صدای بسیار پایینی برخوردار می باشد و همچنین در مکان های شلوغ که تردد بسیار بالایی دارند ، این درب ها مناسب می باشد.

در زمان هایی که برق قطع می شود ،این درب ها دارای یک باتری می باشد که در مواجهه با این مشکل شروع به کار می کند.

جهت استفاده بر روی درب های عریض و سنگین

آسان باز و بسته شدن این درب ها با استفاده از ریموت کد کارت و....

این درب ها دارای سنسور حرکتی بوده که در مواجه با مانع از سرعت خود کاسته تا به مانع برخورد نکند ، همچنین این سنسور ها اجازه نمی دهند تا در مواقع شلوغی رفت وآمد این درب ها بسته شوند .

این درب ها باعث زیبایی نما نیز می شود چرا که از طراحی بسیار ساده برخوردار می باشد ،که جنس این درب ها نیز متفاوت است.

این درب ها در هر مکانی قابل نصب هستند و فرقی نمی کند، فضای داخل یا اندازه سایز ورودی چه مقدار باشد و به همین جهت زیاد مورد استفاده عموم قرار می گیرد .

این درب ها دارای قفل امنیتی در شب و همچنین مقاومت بسیاری در هنگام نوسانات برقی دارند .

 برای نصب و استفاده از این مدل درهای اتوماتیک نیاز به فضای زیادی ندارید و می توان در فضاهای کوچک نیز از آن ها بهره گرفت.

- متریال به کار رفته در ساخت درب اتوماتیک کشویی بسیار مرغوب است. از این رو می توان آن ها را در شرایط آب و هوایی مختلف نصب نمود و از طول عمر بالایشان اطمینان حاصل کرد.

 

انواع درب اتوماتیک ریلی

 

این درب ها به گروه درب اتوماتیک کشویی تک لنگه و درب اتوماتیک کشویی دو لنگه تقسیم می شود.  

 

درب اتوماتیک کشویی دولنگه : این درب ها به گونه ای است که دو لنگه درب کوچک در کنار هم قرار گرفته و هنگام باز شدن فضای زیادی را ایجاد می کند این درب ها استفاده بیشتری نسبت به درب های اتوماتیک کشویی تک لنگه دارا هستند . لازم به ذکر است که این درب ها فضای زیادی را اشغال می کند و همچنین کاربرد زیادی در انواع پارکینگ های انبار، کار خونه و... دارند همچنین این درب ها صدای کمتری نسبت به درب های تک لنگه ایجاد می کند. به این درب ها درب های اتوماتیک ریلی صنعتی نیز می گویند .

 

انواع درب اتوماتیک ریلی

 

درب اتوماتیک کشویی دو لنگه : درب اتوماتیک یک لنگه، در محل‌هایی استفاده می‌شود که به فضای زیادی برای تردد نیاز است این درب ها فضای کمتری را اشغال کرده و کاربرد زیادی در ورودی پاساژها و پارکینگ های منازل دارند درب های ریلی تک لنگه بیش تر در پارکینگ هایی کاربرد دارد که ورودی خیلی عریضی ندارند و همچنین فضای کناری پارکینگ برای مخفی شدن لنگه درب به اندازه کافی وجود دارد.

 

 درب اتوماتیک اسلایدینگ چهار لت ( دو لت ثابت دو لت متحرک ) : این نوع درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یکی از زیباترین و پرکاربردترین انواع درب اتوماتیک کشویی می باشد که دارای دو لت متحرک بوده که در کناره ها روی دو لت ثابت قرار می گیرند. فضای بازشوندگی در این نوع درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به اندازه نصف عرض کل درب می باشد.

 

مزیت های مهم درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی

سهولت در جابجایی اشیا ء بزرگ

ورود نور طبیعی زیاد وکاهش هزینه ی برق

بزرگتر نشان دادن فضا

دید به فضای بیرون

افزایش زیبایی

اشغال فضای کمتر به دلیل بازو بسته شدن از جهت راست یا چپ

مقرون‌به‌صرفه بودن در ذخیره انرژی‌های سرمایش و گرمایش

کنترل دمای محیط داخل )هدر نرفتن سرما و گرمای محیط)

جلوگیری از انتشار بیماری‌های واگیرداربه دلیل نداشتن دستگیره

استفاده در مکان‌های پرتردد و استفاده سریع و آسان

وجود باطری بک آپ برای موقع قطعی برق

کنترل باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه‌ای به‌وسیله ریموت

حرکت آرام و بی‌صدا درب در هنگام باز و بسته شدن

برخورداری از امنیت بالا

 

الگوی عملکرد درب‌های اتوماتیک کشویی

درب‌های اتوماتیک اسلایدینگ-کشویی به عنوان یک مکانیزم حرکتی خودکار طراحی شده‌اند تا در ورودی‌های اتاق‌ها یا ساختمان‌ها نصب گردند، سهولت در دسترسی و حفظ حریم خصوصی بصری را تضمین کنند. با پیشرفت تکنولوژی و تغییر نیازهای انسان، معیارهای آسایش و راحتی تغییر پیدا کرده و این درب‌ها با ارائه‌ی حل‌های زمان‌ به‌ زمانی به نیازهای مدرن جامعه پاسخ می‌دهند.

سیستم کنترل نور در این درب‌ها با هدف تامین نیازهای یاد شده طراحی شده است. عوامل مختلفی همچون صرفه‌جویی در هزینه، در دسترس بودن قطعات، کارایی بالا، و سازگاری با محیط‌های مختلف در طراحی این درب‌ها مد نظر قرار گرفته است.

سیستم عملکرد درب‌های اتوماتیک اسلایدینگ-کشویی بر اساس شکستن پرتو مادون قرمز عمل می‌کند. فتودیود‌های مورد استفاده در این سیستم، خروجی‌های مختلفی با توجه به شکستن یا عبور پرتو ارائه می‌دهند، و بر اساس آن، درب به صورت خودکار باز یا بسته می‌شود. در مواقعی که منبع تغذیه در دسترس نیست، ممکن است سیستم با مشکل مواجه شود، لذا توصیه می‌شود در چنین شرایطی از باز یا بسته کردن دستی به درب خودداری شود. نصب چنین سیستم‌هایی، باعث ایجاد محیطی بهداشتی‌تر، زیباتر و راحت‌تر در فضاهای مسکونی یا تجاری می‌شود، و ارتقاء کیفیت زندگی انسان‌ها را هدف قرار می‌دهد.

 

معایب درب های اتوماتیک کشویی

 

این درب ها تنها یک عیب بسیار قابل توجه دارند که برای نصب به فضای عرضی زیادی احتیاج دارند که با وجود مزیت های زیاد و کابرد های زیاد این عیب زیاد چشم گیر نمی باشد . در هنگام تمیز کارای باید به این درب ها توجه زیادی شود چرا که قطعات برقی و سنسور های حساسی دارد .

 

جمع بندی

 

برای امنیت هر چه بیشتر چه در منازل و چه در محل کار باید از درب استفاده شود ،که با وجود کاربرد زیاد و مزیت های درب های کشویی اتوماتیک بیشتر کاربرد دارد . این درب ها هم در فضای بسته و هم در فضای باز قابل نصب و اجرا هستند و تنها دارای یک عیب می باشد ،که آن هم با وجود این همه مزایا چشمگیر نیست . این درب ها سر وصدای بسیار پایینی دارد و هم در منازل و هم در محل کار قابل استفاده است و با استفاده از ریموت ، کد کلید و .... باز وبسته می شود . این درب ها تک لنگه و دو لنگه هستند .

 

جنس این درب ها نیز متفاوت می باشد، یک مدل از درب هایی که زیاد در جامعه می بینیم و کاربرد زیادی دارد. درب اتوماتیک کشویی از جنس شیشه می باشد که به آن اسلایدینگ می گویند ، طول قطر این درب ها متفاوت بوده اما باید جنس شیشه آن از شیشه سکریت یا نشکن باشد . قیمت درب های اتوماتیک به عوامل مختلف مثل ابعاد درب اتوماتیک ، برند درب انتخابی ، نوع و برند موتور درب اتوماتیکی مورد استفاده ، جک مورد استفاده و محل نصب بستگی دارد . برای خرید انواع درب اتوماتیک کشویی و یا اطلاعات از آن با مراجعه به سایت اسمارت کو با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

: اشتراک

نظرات

میهمان : درب های اسلایدینگ چه کاربرد هایی دارند؟
2022-04-20
میهمان : عملکرد درب اتوماتیک کشویی (اسلایدینگ) به چه صورت است؟
2022-04-20
کارشناس اسمارت کو : پاسخ به سوال: درب های اسلایدینگ چه کاربرد هایی دارند؟ جواب: کاربرد های درب اتوماتیک اسلایدینگ دامنه وسیعی دارد و در بسیاری از مکان های کوچک و بزرگ می توان از آن ها برای ایجاد راحتی و رفاه بیشتر استفاده کرد. حتی درب ورودی برخی از ساختمان های مسکونی را هم از همین درب های اتوماتیک می سازند تا افراد به آسانی رفت و آمد کنند.
2022-04-20
کارشناس اسمارت کو : پاسخ به سوال: عملکرد درب اتوماتیک کشویی (اسلایدینگ) به چه صورت است؟ جواب: درب های اتوماتیک کشویی چون در عرض حرکت می کنند بنابراین فضای زیادی را برای رفت و آمد در اختیار افراد قرار می دهند. البته به عرض زیادی هم نیاز دارند. عملکرد درب های کشویی به این صورت است که درب ها با قرار گرفتن روی ریل های عرضی به کمک موتور های پر قدرت گیربکسی و البته چرخ دنده ها حرکت داده می شوند. روی این درب ها سنسور های کنترل سرعت نیز نصب می شود که اگر هنگام باز و بسته شدن درب شخصی از مقابل آن قصد عبور داشت سرعت درب در بسته شدن کمتر شده و در نتیجه به آن شخص آسیبی وارد نشود.
2022-04-20

ارسال نظر

تنها کاربران عضو میتوانند بررسی خود را بنویسند.

امتیاز :

مقالات مرتبط

کاربرد درب اتوماتیک کرو چیست؟
2021-10-16

انواع درب اتواماتیک از وسایل مهم در امنیت ساختمان ها هستند، یکی از این مدل درب ها کرو نام دارد، در این مقاله به بررسی کاربرد درب اتوماتیک کرو می پردازیم.

چرا باید از درب اتوماتیک استفاده کرد؟
2021-10-16

استفاده از درب اتوماتیک مزایایی را به همراه دارد که در این مقاله به موضوع چرا باید از درب اتوماتیک استفاده کرد؟ می پردازیم.

سیستم درب اتوماتیک چگونه است؟
2021-10-16

انواع درب های اتوماتیک امروزه جایگزین مناسبی برای درب های قدیمی شده است؛ از سیستم درب اتوماتیک برای ورودی پارکینگ ها و درب مغازه استفاده می گردد اما این سیستم چگونه کار می کند؟

نکات خرید درب اتوماتیک کدام است؟
2021-10-16

انواع گوناگونی از دربهای اتوماتیک وجود دارند که میتوان به کرکره برقی، جک بازویی، درب پارکینگی و ... اشاره کرد. آنچه اهمیت دارد خرید نوع مناسب درب اتوماتیک با توجه به محل کاربرد و توجه نکات ضروری هنگام خرید این دربها می باشد.

لوازم جانبی و قطعات درب اتوماتیک کدام اند؟
2021-10-16

دربهای اتوماتیک متنوعی امروزه در ورودی اکثر ساختمانها خودنمایی میکنند این دربها در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند و قطعات آنها شامل برد، موتور، کلید، حسگر، ریموت و...می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با اجزای دربهای اتوماتیک اشنا شوید.

عمر مفید درب اتوماتیک چقدر است؟
2021-10-16

دربهای اتوماتیک در مکانهای مختلفی از مسکونی تا تجاری نصب می شوند و سهولت رفت و آمد را به همراه دارند اما شاید سوال این باشد کا عمر مفید دربهای اتوماتیک چقدر است؟ باید بگوییم درست است که هر وسیله ای عمر مشخصی دارد اما می توان با روشهای مختلف دین زمان را طولانی کرد. درمورد دربهای اتوماتیک میتوان به سرویس و نگهداری آن اشاره کرد.

هلدینگ گلدن گیت در راستای توسعه زیر ساخت های حفاظتی، امنیتی و هوشمند سازی صنعت xساختمان از سال 84 فعالیت خود را در زمینه فروش درب های اتوماتیک، آیفون تصویری، دوربین مدار بسته و هوشمند سازی آغاز نمود و همچنین با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی به عنوان یک برند معتبر در بازار شناخته شده است. گلدن گیت با رویکرد تولید ملی و تکیه بر این اصل مهم در سال 95 کارخانه درب های اتوماتیک را در منطقه صنعتی عباس آباد احداث کرد و توانست با بهره گیری از فناوری روز دنیا و متخصصان داخلی محصولاتی را با شعار "هوشمند زندگی کن "دررده شرکت های معتبر ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی تولید نماید. امید است با بهره گیری از سرمایه انسانی و دانش بومی بتوان سطح کیفی زنگی هوشمند را در جهت آسایش، امنیت و رفاه هموطنان عزیز بالا برد چرا که پیشرفت در زندگی دیجیتال و در عصر امروز یک ضرورت و دغدغه برای گلدن گیت محسوب می گردد. ما بی صبرانه از نمایندگان با انگیزه و حرفه ای در جهت فروش و پشتیبانی محصولات گلدن گیت دعوت می کنیم تا به شبکه فروش و خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سراسر ایران بپیوندند.آدرس : تهران، اتوبان آزادگان غرب به شرق بعد از پل شهید صنیع خانی، بازار بزرگ آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک 490-491

کدپستی : 1881636394
ساعت کاری : 08:30 تا 17:30
روزهای پاسخگویی :شنبه تا پنجشنبه

GoldenLogo
تماس با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به هلدینگ گلدن گیت می باشد